O nas

APARTAMENT STARORZECZE
APARTAMENT-STARORZECZE.PL

O nas

Witam,
 Oferujemy Państwu noclegi o wysokim standardzie w Miejscu koło Spytkowic, 9 km od Zatora. Apartament Starorzecze położony jest w pięknej okolicy nad Starorzeczem Wisły. Wszystko utrzymane w czystości i porządku.

 W naszym apartamencie znajdują się 3 apartamenty o podwyższonym standardzie, w każdym z nich znajduje się aneks w pełni wyposażony. Hol gdzie znajduje się główne wejście oraz 2 łazienki z prysznicem i suszarką, jedna na parterze a druga na poddaszu. Do dyspozycji gości jest również żelazko, deska do prasowania oraz suszarka na pranie.

 Na zewnątrz Apartamentu miejsce na odpoczynek, grill, miejsce na ognisko, trampolina, leżak oraz darmowy parking, teren ogrodzony.

 Zapraszamy.

APARTAMENT-STARORZECZE.PL

 Znajdujemy się w zielonej części Spytkowic blisko Starorzecza Wisły oraz Stawów hodowlanych. Jest to obszar podlegający Naturze 2000 oraz krainą Doliny Karpia czyli tak grze obszar dla miłośników wędkowania, apartament znajduje się blisko wody, wystarczy posiadać kartę wędkarską. A także przebiega tutaj Wiślana Trasa Rowerowa, jest możliwość wypożyczenia rowerów.

Dobra komunikacja:

  • Zator Energylandia 9 km,
  • Wadowice 20 km (miasta św. Jana Pawła II),
  • Oświęcim 22 km (Muzeum Auschwitz – Birkenau),
  • Kalwaria Zebrzydowaska 28km (Klasztor ojców Bernardynów – obiekt z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO),
  • Kraków 45 km.

 

www.spytkowice.net.pl

ZAPRASZAMY!

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00 i trwa do godziny 11.00 dnia następnego.